1095430. PIERRE KRÖGER. "Virginie", 1999, farvelitografi.
Kroeger, Pierre (f. 1938 i Darmstadt) - "Virginie", 1999, farvelitografi, signeret, dateret, betitlet og nummereret nedenfor. "e/a", plademål ca. 29,5x22cm.