STANISLAW WISNIEWSKI. "PRZEDMIOT".

1094192. STANISLAW WISNIEWSKI. "PRZEDMIOT".

Signeret og dateret -72, olie på lærred 73x92 cm.

Kanter med en smule farvegnidning og let fordybning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 900