KAI LINDEMANN. Farvelitografi.

1093625. KAI LINDEMANN. Farvelitografi.

Landskab, signeret og nummereret 83/125, dateret -86, 49x70 cm.

Glas mangler, mindre kantpletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 924