1092209. JEFF KOONS. Original tegning på vinylplast.
Tegnet med sølvpen på trykt baggrund. Signeret og dateret -01. Herkomst: Artificial Gallery, London Hugo Boss & Jeff Koons, New York City 50,2 x 50,2 cm.