OLLE SVANLUND. "ABSURD GAVE I MORGEN".

1092092. OLLE SVANLUND. "ABSURD GAVE I MORGEN".

Signeret og dateret -84, mixed media på papir monteret på panel 47x64 Panel .

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besøg: 629