VESPA, modelår 1957.

VESPA, modelår 1957.
1089714. VESPA, modelår 1957.

Købt i 1962, samme ejer i 57 år, ikke kørt siden 1997.
BEMÆRK! Køberkommission 12,5 %.

Original stand, aldrig renoveret, slidtage fra alder og Brugsslitage, nøgle mangler, sælges som den er.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
1089714. VESPA, modelår 1957.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 4.629