STEN BOHMAN. Orrspel, Olie på lærred, signeret.

108765. STEN BOHMAN. Orrspel, Olie på lærred, signeret.

Panel på panel. 87 x 63 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Panel på panel. 87 x 63 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.717