LÆNESTOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

108633. LÆNESTOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

Mahogni-farvet træ. Skær indretning med ros. Grønt plysbetræk.

Brugsslitage, lejlighedsvise stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 782