MATTHEW RICE (BRITISH 20TH CENTURY). VENEDIG.

1086093. MATTHEW RICE (BRITISH 20TH CENTURY). VENEDIG.

Akvarel Signeret og dateret 1987 nederst til venstre Ark: 58 x 77cm.

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme. I god original stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 1.988