TÆPPE, valset plade, signeret KP, Kerstin Persson.

1085096. TÆPPE, valset plade, signeret KP, Kerstin Persson.

Cirka 243 x 162 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 243 x 162 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Antal besøg: 2.126