NESPRESSO MASKINE MED TILBEHØR, CVA 3650, Miele.

1084914. NESPRESSO MASKINE MED TILBEHØR, CVA 3650, Miele.

Indbygningsmaskine med rustfri kasse Højde 38 cm, bredde 49 cm, dybde 32 cm 2+2 kopper i porcelæn Brugervejledning medfølger.

Brugsslitage Ridser Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.933