MARTIN VIKTOR JEPPESEN. Litografier, 5 stk, uindrammet.

1084176. MARTIN VIKTOR JEPPESEN. Litografier, 5 stk, uindrammet.

Klistret på pap.
"Den Drillende Figur", nummereret 159/200. Usigneret.
"Myten om den tapre ridder", nummereret 159/200. Usigneret.
"Der er mere i det her, end du tror!", nummereret 159/200. Signeret JV Martin. Dateret -86.
"Sexografiske tanker", nummereret 159/200. Usigneret.
"Fantasyportræt", nummereret 159/200. Signeret JV Martin, dateret - 86.
Litografiernes mål er 61,5x45 cm. Med kartonen 71,5x52 cm.

Pappet er beskadiget, især i kanterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Klistret på pap.

Antal besøg: 1.951