ELEKTRISK GUITAR, SX Vintage Series.

1083688. ELEKTRISK GUITAR, SX Vintage Series.

Længde 98 cm Etui medfølger.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 98 cm Etui medfølger.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 744