EN SOFA I QUEEN ANNE STYLE.

EN SOFA I QUEEN ANNE STYLE.
1083280. EN SOFA I QUEEN ANNE STYLE.

begyndelsen af det 20. århundrede, betrukket med lys guld damask på valnød cabriole understøtninger, 113 cm høj, 145 cm bred, ca. 80 cm dyb.

Mærker, stød, ridser og afskrabninger i overensstemmelse med alder og brug. Gamle flækker, betræk slidt, plettet, falmet og med flere huller, løse tråde og mindre rifter. Dreweatts er ikke i stand til at garantere tilstanden af strukturen under polstringen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dreweatts Online
Antal besøg: 1.276