Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
TURE DAHLÖ. Kystlandskab. Olie på lærred, signeret og dateret -47.
108252. TURE DAHLÖ. Kystlandskab. Olie på lærred, signeret og dateret -47.
72x60 cm.
Vis hele teksten
Tab af farve.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
72x60 cm.
Vis hele teksten
Tab af farve.
Antal besøg:
1.356