BERTIL GADÖ. "KYBERNETISK METAMORFOSE".

1082184. BERTIL GADÖ. "KYBERNETISK METAMORFOSE".

Signeret og dateret -90, olie på lærred 100x130 cm.
Litteratur: Jan-Gunnar Sjölin, "Bertil Gadö-billeder om mennesket og kosmos", Palmkrons Förlag, Lund 2005, illustreret helside s123. Bogen medfølger.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.070