6 stole, 2 lænestole og et bord. Stole betrukket med gul/grøn-stribet stof. Bordet med søjlebund. Indretning i uædle metal, med to skuffer. Længde 96 cm, bredde 69 cm, højde 75 cm. Flapper, 2 st på 29 cm.
Brugsslitage og reparationer. Vandskadet bordplade, ridser.