MØBELGRUPPE, 9 dele, Karl-Johan, 1800-tallet.

108218. MØBELGRUPPE, 9 dele, Karl-Johan, 1800-tallet.

6 stole, 2 lænestole og et bord. Stole betrukket med gul/grøn-stribet stof. Bordet med søjlebund. Indretning i uædle metal, med to skuffer. Længde 96 cm, bredde 69 cm, højde 75 cm. Flapper, 2 st på 29 cm.

Brugsslitage og reparationer. Vandskadet bordplade, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.050