Tæppe Rya midten af det 20. århundrede. 165x230 cm.

108215. Tæppe Rya midten af det 20. århundrede. 165x230 cm.

Taberg ylle. naturlig hvid.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taberg ylle. naturlig hvid.

Brugsslitage.

Antal besøg: 830