JOHANNES MOGK. Olie på Panel, signeret.

108212. JOHANNES MOGK. Olie på Panel, signeret.

Landskab med figurer og træer i blomst. 48 x 67 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.556