FIGUR, keramik, "løber", Italien, 20. århundrede.

108072. FIGUR, keramik, "løber", Italien, 20. århundrede.

Fungerer som en pengekasse.
Højde 18 cm. Længde 20 cm.

Brugsslitage, Kantstødt på ørerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fungerer som en pengekasse.
Højde 18 cm. Længde 20 cm.

Antal besøg: 2.957