PEOPLE PERSON, olie på lærred, sign.

108030. PEOPLE PERSON, olie på lærred, sign.

Landskab, 63x80 cm.

Knitrer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, 63x80 cm.

Knitrer.

Antal besøg: 627