MAPPE med 20 litografiske tryk.

1079571. MAPPE med 20 litografiske tryk.

Cirka 42 x 31 cm. Udgivet i 1963.
Carlos Alonso, Hector Basaldua, Antonio Berni, Juan Batlle Planas, Juan Carlos Castagnino, Enrique Policastro, Raul Russo, Raul Soldi, Luis Seoane, Demetrio Urruchua.

Brugsslitage, let gulnet pap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, let gulnet pap.

Antal besøg: 699