JOSEP MOSCARDÓ. "Maleren til Cadaqués".

1079037. JOSEP MOSCARDÓ. "Maleren til Cadaqués".

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret. På rammen identificerer en etiket forfatteren og titel værket 97x107 cm.

Med træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Med træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 4.189