DESK, valnød, 5 skuffer, århundredeskiftet 1800/1900.

107860. DESK, valnød, 5 skuffer, århundredeskiftet 1800/1900.

Skive beklædt med rødt læder.
Længde 115 cm, højde 78 cm bredde 60 cm.

Slitage / ridser / blå mærker / finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skive beklædt med rødt læder.

Antal besøg: 1.314