HAVEGRUPPE, bryggerimodel, første halvdel af det 20. århundrede.

107854. HAVEGRUPPE, bryggerimodel, første halvdel af det 20. århundrede.

Smedning / træ.
Blå- og hvidmalet smedejern.

Rust/slitage, en stol med løst bræt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Smedning / træ.
Blå- og hvidmalet smedejern.

Antal besøg: 837