TROMBONE, Yamaha.

TROMBONE, Yamaha.
1076978. TROMBONE, Yamaha.

YSL 3500, 333544 Længde på etui ca 72 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter, mærker. Ikke funktionstestet eller gennemgået. Der mangler muligvis en del.

Få foretaget en gratis vurdering!
1076978. TROMBONE, Yamaha.

Antal besøg: 528