LUFTGEVÆR, Model 61, Shanghai Kina.

1076892. LUFTGEVÆR, Model 61, Shanghai Kina.

Længde 98 cm.

Mindre slitage, skrue mangler. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 98 cm.

Antal besøg: 12.635