Arabisk loftslampe i messing, 20. århundrede.

1076254. Arabisk loftslampe i messing, 20. århundrede.

Applikationer og cabochons i farvet glas 73 cm høj.

forgyldte skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

forgyldte skrammer.

Antal besøg: 1.110