BENGT OLSON. Olie på lærred. Dobbeltsigneret og dateret 1/10-79.

107520. BENGT OLSON. Olie på lærred. Dobbeltsigneret og dateret 1/10-79.

"Hom mon don ville". 89 x 130 cm.
Herkomst: Galerie Daniel Gervais Paris.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Olson (Født 1930)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Olson (Født 1930)

Antal besøg: 1.464