DISPLAYSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

107503. DISPLAYSKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Valnød med marquetry dekor. Glasdør og sider. Foldbar klap med skuffebeslag. Længde 88 cm, bredde 38 cm, højde 153 cm.

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.213