LILLE Kommode, anden halvdel af det 20. århundrede.

107352. LILLE Kommode, anden halvdel af det 20. århundrede.

7 skuffer. Malet dekoration med lilla roser.
Højde 96, bredde 22, længde 28 cm.

Mindre stødskader, laktab og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 876