SALON LÆNESTOL, neo-rokoko, 1800-tallet.

107349. SALON LÆNESTOL, neo-rokoko, 1800-tallet.

Pink plys betræk.
Indramme og skåret vinranke dekoration af valnød.
Ryghøjde 102 cm.
Nypåklædt og ny polstring.

Brugsslitage på træ.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pink plys betræk.
Ryghøjde 102 cm.
Nypåklædt og ny polstring.

Brugsslitage på træ.

Antal besøg: 1.057