1071419. ARMÅDUR Tag Heuer, Professionel, 200 meter, stål, quartz.
Dame 30 mm Ref.nr. WN1310-0 Serienr. 956112 Bolignr. HR4584 Safirglas, Dato Originalt led, foldespænde.
Ridser og Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.