SPEJLAMPE, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

107055. SPEJLAMPE, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

Bronseret og forgyldt. Indret med blandt andet båndfletning. For et stearinlys.
Til gengæld "Købt på NK, Stockholm 1953". HRS. 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 788