SKÆNK, teaktræ, 60er.

SKÆNK, teaktræ, 60er.
1070110. SKÆNK, teaktræ, 60er.

To skabslåger, underliggende hylde, fire opbevaringsrum. Længde 149, bredde 45, højde 78,6 cm.

Ridser, pletter, Brugsslitage fra alder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.037