SOFABORD, TRE STK, "ECLIPSE", Jon Gasca til Stua, Spanien.

1069690. SOFABORD, TRE STK, "ECLIPSE", Jon Gasca til Stua, Spanien.

Hvidlakeret. Højde 20 - 30 cm.

Ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, Brugsslitage.

Antal besøg: 3.207