JÖRGEN WARING. "MYTOLOGISK MALERI".

1069668. JÖRGEN WARING. "MYTOLOGISK MALERI".

Signeret og dateret 09, mixed media med collage på lærred ca 121x120x4 cm.

Ikke vædret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke vædret.

Antal besøg: 732