Armbåndsur, 2 stk, Rado, Lilla hest, automat og Seiko, Lassale.

106940. Armbåndsur, 2 stk, Rado, Lilla hest, automat og Seiko, Lassale.

Forgyldt og stål.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt og stål.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.645