GUSTAV CARLSTRÖM. Olie på lærred, signeret Gustav Carlström.

106914. GUSTAV CARLSTRÖM. Olie på lærred, signeret Gustav Carlström.

Pige på blomstereng. 44x52 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.754