UKENDT KUNSTNER. Olie på Panel, signeret Hans Dahl.

106910. UKENDT KUNSTNER. Olie på Panel, signeret Hans Dahl.

Bjerglandskab. 32 x 39 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bjerglandskab. 32 x 39 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.660