DAMUR ROLEX, Oyster Perpetual Date.

106897. DAMUR ROLEX, Oyster Perpetual Date.

Ref nr. 69172, Guld/stål Jubilæumsled.
Lavet i 1978.
Certifikat.
Ikke en kasse.

Mindre Brugsslitage/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lavet i 1978.
Certifikat.
Ikke en kasse.

Mindre Brugsslitage/ridser.

Antal besøg: 2.150