LLUÍS MUNTANÉ MUNS. roser.

LLUÍS MUNTANÉ MUNS. roser.
1067968. LLUÍS MUNTANÉ MUNS. roser.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, stempel fra producenten af støtten, Rigol Genève-huset i Barcelona 65x50 cm.

Ramme af malet træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme af malet træ.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 841