VÆGPENDUL, Gustaviansk, Johan Nyberg.

1067322. VÆGPENDUL, Gustaviansk, Johan Nyberg.

Gustaviansk Stockholm-værk, signeret Johan Nyberg, Stockholm.
Højde 87, bredde 48,5 cm.

Aldersrelateret slitage, revner, forgyldningsslid, reparerede dele. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 87, bredde 48,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.182