JOSÉ BERRUEZO (1952-1995). Ingen titel.

1067144. JOSÉ BERRUEZO (1952-1995). Ingen titel.

Kultegning på bord Signeret 73x99,5 cm.

Med stel af fineret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Med stel af fineret træ.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 786