1066456. VITAUTAS TOMASEVICIUS, "Kig gennem vinduet".
akryl på lærred, signeret og dateret à verso 2011, 40x83 cm.
Herkomst: direktør Håkan Jeppsson (1961-2018), formand for Malmø Fodboldforbund, MFF, 2010-2018.