LÆNESTOL, "Pernilla" læder, Bruno Mathsson, for Karl Mathsson, Värnamo -77.

106559. LÆNESTOL, "Pernilla" læder, Bruno Mathsson, for Karl Mathsson, Värnamo -77.

Klædt i sort læder, med nakkepude.

Brugsslitage, mangler originale knapper på bagsiden af nakkepuden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.709