LAMPE og VASE, glas, formentlig Pukeberg og signeret Gullaskruf, 1900-tallet.

1063296. LAMPE og VASE, glas, formentlig Pukeberg og signeret Gullaskruf, 1900-tallet.

højde 22 cm og 14 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti gælder.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 22 cm og 14 cm.

Antal besøg: 179