LEIF LILJA. SELVPORTRÆT.

LEIF LILJA. SELVPORTRÆT.
1062768. LEIF LILJA. SELVPORTRÆT.

Signeret, verso dateret 1998, mixed media på papir, 39x29 cm.
Proveniens: Arne Lindqvists samling af kunstnerselvportrætter.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.210