TASKE, "Monogram Saumur 30", Louis Vuitton.

1062588. TASKE, "Monogram Saumur 30", Louis Vuitton.

Monogrammønstret lærred. 20 x 30 x 10,5 cm. AR0913.

Brugsslitage. Læder med patina og pletter, stedvis hårdere på armremmen. Metal med overfladepåvirkning/ridser. Mindre rust på spænde.

Varen kan ikke ses hos auktionshuset, men sælges via billeder. Efter at auktionen er vundet og betalt, er genstanden klar til afhentning hos auktionshuset efter 4 hverdage, alternativt klar til transport via Auctionet efter 4 hverdage. Ved returnering/fortrydelse skal alle tags/etiketter forblive på varen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.425