Brugsslitage. Lejlighedsvis patinering/ridser/slid.
Varen kan ikke ses hos auktionshuset, men sælges via billeder. Efter at auktionen er vundet og betalt, er varen tilgængelig til afhentning hos auktionshuset efter 4 hverdage, alternativt klar til transport via Auctionet efter 4 hverdage Ved returnering/fortrydelse skal alle tags/labels blive siddende på varen.