BAG, Nylon Messenger Bag, Prada.

1062581. BAG, Nylon Messenger Bag, Prada.

26 x 33 x 14 cm.
Sort/brun. Nylon med læderdetaljer.

Brugsslitage. Lejlighedsvis patinering/ridser/slid.

Varen kan ikke ses hos auktionshuset, men sælges via billeder. Efter at auktionen er vundet og betalt, er varen tilgængelig til afhentning hos auktionshuset efter 4 hverdage, alternativt klar til transport via Auctionet efter 4 hverdage Ved returnering/fortrydelse skal alle tags/labels blive siddende på varen.

Få foretaget en gratis vurdering!

26 x 33 x 14 cm.

Antal besøg: 1.015